kampioenen

KAMPIOENEN

Elk jaar sluiten we het seizoen af met het kampioenschap.

Hierbij wordt aan de deelnemende leden een gemiddelde snelheid gevraagd voor een dan nog onbekend parcours.

Vervolgens wordt het parcours meegedeeld en kunnen de deelnemers elk met een korte tussenperiode vertrekken.

Op het einde van het kampioenschap wordt berekend hoe snel de deelnemers over de afstand gereden hebben.

De deelnemer die het dichtst zijn opgegeven snelheid benaderd is kampioen.

 

Op deze manier geven we de kans aan minder snelle leden om ook kampioen te rijden.

 

Hieronder een lijst met alle kampioenen sinds 1993:

jaar

kampioene

 

kampioen

 

resultaten

 

 

 

 

 

 

1993

Cortvriendt Lena

ouderen

Algoedt Sidon

ouderen

 

 

Warnez Dorine

jongeren

Algoedt Gerdy

jongeren

 

 

 

 

 

 

 

1994

Bossuyt Ethel

ouderen

Mooyaert Gilbert

ouderen

 

 

Neirinck Rita

jongeren

Mooyaert Gino

jongeren

 

 

 

 

 

 

 

1995

Boddin Lia

ouderen

Mistiaen Ignace

ouderen

 

 

Vandaele Rika

jongeren

Callewaert Rik

jongeren

 

 

 

 

 

 

 

1996

Deproost Denise

 

Algoedt Sidon

 

 

 

 

 

 

 

 

1997

Bossuyt Ethel

 

Algoedt Erny

 

 

 

 

 

 

 

 

1998

Neirinck Rita

 

Algoedt Erny

 

 

 

 

 

 

 

 

1999

Ghesquiere Marleen

 

Mooyaert Gilbert

 

 

 

 

 

 

 

 

2000

Neirinck Rita

 

Spriet Dirk

 

 

 

 

 

 

 

 

2001

Vandaele Rika

 

Algoedt Erny

 

 

 

 

 

 

 

 

2002

Vandaele Rika

 

De Buck Andy

 

 

 

 

 

 

 

 

2003

Duyvejonck Hilda

 

Naert Roland

 

 

 

 

 

 

 

 

2004

Ghesquiere Marleen

 

Naert Roland

 

 

 

 

 

 

 

 

2005

Ghesquiere Marleen

 

Spriet Dirk

 

 

 

 

 

 

 

 

2006

Neirinck Rita

 

De Buck Gilbert

 

 

 

 

 

 

 

 

2007

Cortvriendt Lena

 

Delafontaine Marcel

 

 

 

 

 

 

 

 

2008

Ghesquiere Marleen

 

De Buck Gilbert

 

 

 

 

 

 

 

 

2009

Doom Mia

 

Algoedt Erny

 

 

 

 

 

 

 

 

2010

Ketels Henriette

 

Delafontaine Marcel

 

 

 

 

 

 

 

 

2011

D'hoore Rita

 

Van Cauwenberghe Dave

 

 

 

 

 

 

 

 

2012

Ketels Henriette

 

Decommere Kristof

 

 

 

 

 

 

 

 

2013

Vandaele Rika

 

Dejonckheere Rik

 

 

 

 

 

 

 

 

2014

Verpoot Monique

 

Van Der Straeten Willy

 

 

 

 

 

 

 

 

2015

Latrez Ann

 

Van Cauwenberghe

Dave

 

 

WTC De Gele Petjes